Program Partnerski

Dziękujemy za zainteresowanie programem partnerskim Smart SEO Hosting.

Rejestrując się w programie dołączasz do najbardziej popularnej i rewolucyjnej oferty SEO hostingowej na rynku.

Jeśli masz bazę klientów powiązaną z SEO lub Hostingiem,nasza oferta powinna być najłatwiejszą drogą do zwiększenia zysków.

  playlist_add_check Jesteśmy jedynym hostingiem który oferuje IP z różnych centrów danych na całym świecie.
  playlist_add_check Nasza oferta oparta jest o WHM/cPanel i twoi klienci dostaną jedno konto do zarządzania wszystkimi ich stronami i adresami IP, gdziekolwiek na świecie te IP by się nie znajdowały.
  playlist_add_check Zapewniając adresy IP z ponad 90 centrów danych,jest niemalże niemożliwe dla jakiejkolwiek wyszukiwarki wytropić te adresy IP i wykryć powiązanie między nimi (chyba że będą zmuszeni zablokować cały internet!).
  playlist_add_check Jesteśmy też jedyną firmą SEO hostingową która zapewnia adresy IP które są w posiadaniu gigantów internetowych (włącznie z Google)
  playlist_add_check Jak już zapewne mogłeś dowiedzieć się wcześniej, jesteśmy jedynym usługodawcą hostingu SEO opartego na Cloudlinux.
  playlist_add_check Zapewniamy darmowe wsparcie przez email,telefon (5 krajów) i czat 24/7.

FAQ


Jak duża jest prowizja?

2.5% of the payment.

Jak się zarejestrować?

Jeśli jesteś już naszym klientem,poprostu przejdź do https://seohosting.io/client i kliknij na "Secure client login" and then click "affiliates" w drugim od góry menu by rozpocząć . Jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, kliknij tutaj tutaj aby zacząć.

Jak będę dostawał zapłatę?

We have a minimum payment threshold of $250.00. Once your commission balance exceeds this amount, you can receive payment via Bitcoin or bank transfer.

Jaki jest czas oczekiwania na prowizję?

Prowizja staje się zdatna do wypłaty po 65 dniach od chwili gdy powiązane zamówienie zostało złożone(jest to czas dla zwrotów płatności i obciążeń zwrotnych)

Dla transakcji wykonanych przez paypal czas oczekiwania wynosi 6 miesięcy (jest to czas dla zwrotów płatności i obciążeń zwrotnych według nowej polityki paypal)

Jakie są zasady promocji?

Jeśli polecony klient użyje kodu promocyjnego by uzyskać zniżkę przy rejestracji a ty ustawiłeś partnera na otrzymywanie procentowej prowizji,wartość prowizji zostanie obniżona.Jeśli natomiast ustawiona została stała wartość prowizji wtedy dostaniesz pełną wartość. Na przykład jeśli "3 miesięczna darmowa promocja" zostanie zużyta to partnerzy dostają prowizję opartą o kwotę pierwszej zapłaty i powtarzające się kwoty które są ustalone dla produktu.Więc użytkownik uzyska procent zerowy a więc zero przez pierwsze 3 miesiące.

Jaka jest zasada dotycząca ulepszania?

Jeśli polecony klient ulepszy/zdegraduje swój produkt wtedy prowizja którą partner otrzymuje również zmieni się adekwatnie tak aby odpowiadać nowej cenie produktu.Wypłacanie prowizji wypracowanej wcześniej pozostanie nienaruszone.Prowizja nie jest płacona za samą ulepszenie/degradację .Nie dotyczy jednorazowej prowizji.

Jak powinienem robić wypłaty?

Kiedy bilans partnerski osiągnie kwotę wypłaty partnerskiej,powinien się pojawić przycisk wypłaty na stronie partnerskiej klienta.Kliknij w ten link aby przetworzyć swoje żądanie.

Jak to działa?

Wyślij klientów do naszej strony upewniając się że twoje partnerskie ID jest zawarte w URL np. https://client.smartseohosting.com/aff.php?aff=XXXX - we'll put a cookie (1 year) on their computer. If they complete an order, you'll get commission. To proste.Mógłbyś wstawić banery na swoją stronę,lub np. postować swój link partnerski w statusach na facebooku i Twitterze.

Moja waluta nie jest w USD - czy nadal mogę brać udział?

Tak,lecz proszę pamiętać o tym że podgląc i wypłaty prowizji są w USD (amerykańskich dolarach)

Co jeśli kupujący złoży kilka zamówień?

Otrzymasz prowizję za każde zamównienie - dopóki plik cookies pozostanie na komputerze, zostaniesz ze statusem partnera.