期限切れのドメインに関する 3 つの SEO のヒント

Jeśli szukasz sposobu na rozpoczęcie pracy z SEO, wygasła domena może być dobrym wyborem. Nacisk na jakość nad ilością Możesz być pewien, że Twoja nowa witryna ma dobry początek. Korzystając z przekierowań 301, możesz skierować ruch ze starej domeny do nowej domeny.

Wygasłe domeny mogą być świetnym sposobem na rozpoczęcie SEO.

Jeśli dopiero zaczynasz pracę z SEO, wygasła domena może być świetnym sposobem na zamoczenie Twojej firmy. ze względu na tendencję do niskiej konkurencji Może więc być dobrym źródłem ruchu. A ponieważ te linki mają zwykle wiele linków zwrotnych. Może więc być dobrym źródłem możliwości budowania linków.

Pamiętaj, aby Twoje wygasłe domeny były aktualne, aktualizując je o nową zawartość i odpowiednie słowa kluczowe. Pomoże Ci to poprawić rankingi w wyszukiwarkach i uzyskać większy ruch.

Skup się na jakości, a nie na ilości

Jeśli chodzi o wygasłe domeny Ważne jest, aby skupić się na jakości, a nie na ilości. Oznacza to, że powinieneś starannie wybrać swoją domenę. I upewnij się, że domena jest dokładna, trafna i bogata w słowa kluczowe. Powinieneś również zoptymalizować swoją witrynę pod kątem słów kluczowych, dla których chcesz pozycjonować. i regularnie sprawdzaj rankingi swojej witryny w wyszukiwarkach. Postępowanie zgodnie z tymi wskazówkami da ci większą szansę na sukces z wygasłą strategią domeny.

Użyj przekierowania 301, aby skierować ruch ze starej domeny do nowej domeny.

Jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić podczas transferu domeny, jest użycie przekierowania 301. Przekierowanie 301 zapewni, że ruch ze starej domeny zostanie przekierowany do nowej domeny. I ta wyszukiwarka indeksuje nową domenę.

Podczas korzystania z przekierowań 301 należy pamiętać o kilku rzeczach:

  • Zawsze używaj przekierowań 301 podczas przenoszenia domen.
  • Użyj przekierowania 301 do kanonicznej wersji starej domeny.
  • Używaj tagów kanonicznych w nowych domenach.

Wniosek

Wygasła domena może być świetnym sposobem na rozpoczęcie SEO, jednak ważne jest, aby skupić się na jakości, a nie ilości. Użyj przekierowania 301, aby skierować ruch ze starej domeny do nowej domeny.