Duża aktualizacja do sieci Smart SEO Hosting

W ramach jednej z naszych największych dotychczasowych ekspansji, Smart SEO Hosting zaistniał w ponad 30 nowych centrach danych z całego świata. W tym wpisie na blogu wyjaśnimy, czym jest to nowe rozszerzenie i dlaczego powinieneś być tak podekscytowany, jak my.

1. Trochę historii

Jak dobrze wiesz, nasz model biznesowy i projektowy opiera się na zasadzie zapewniania rewolucyjnej i naturalnie wyglądającej sieci ofert hostingowych, które nie tylko powinny sprawić, że Twój PBN będzie bezpieczniejszy i odporny na deindeksację przez Google, ale może również zapewnić lepszy wzrost SEO. Jak? Symulując naturalnie wyglądającą sieć hostowanych domen i co jest bardziej naturalne niż domeny hostowane w jak największej liczbie centrów danych.

Innymi słowy, zamiast kupować ponad 300 kont hostingowych od różnych dostawców, możesz przyjść do nas i kupić jedno konto, ale Twoje domeny będą wyglądały tak, jakby były hostowane przez różne firmy i dostawców.

Jedną z głównych zalet tego podejścia jest to, że zawsze możemy zapewnić adresy IP z wielu różnych adresów IP klasy A i B. Podczas gdy w przypadku tradycyjnego hostingu SEO otrzymujesz wszystkie swoje IPS z jednego centrum danych, a w najlepszym przypadku z 2 lub 3 różnych klas A (iw rezultacie łatwą ofiarą deindeksacji Google), tutaj zapewniamy adresy IP, które są w klasach 100+B i klasy 50+ A i pochodzą z różnych centrów danych, krajów, a nawet kontynentów!

1.2. Czym są adresy IP klasy A i dlaczego mają znaczenie?

Internetowy adres IP składa się z 4 części ABCD Każdy oktet (ale A to 1–255) to pojedyncza liczba z zakresu od 0 do 255. Każdy oktet po prawej jest członkiem oktetu po lewej stronie, na przykład adres IP 1.12.13.14 - > 12.13.14 jest członkiem 1, a 13.14 jest członkiem 1.12, a 14 jest członkiem 1.12.13.

Aby zrozumieć tę koncepcję, pomyślmy o fizycznym adresie w świecie rzeczywistym w następujący sposób:

USA, Kalifornia, LA , 200 królowych.

W tym przypadku „California, LA , 200 Queens” jest członkiem USA, a LA jest członkiem „USA,California” i tak dalej.

Jak widać z definicji cały Internet ma tylko 255 adresów IP klasy A. W rzeczywistości wiele z tych adresów IP klasy A jest przydzielonych do departamentów rządowych lub jest prywatnymi i nierutowalnymi adresami IP, co daje nam około 150 adresów IP klasy A do użytku publicznego.

Jak widać wyraźnie, jeśli 2 adresy IP są w różnych klasach A, technicznie nie ma między nimi związku, podczas gdy adresy IP są w tej samej klasie C, prawie na pewno znajdują się na tym samym serwerze dedykowanym/sieci LAN. Z punktu widzenia SEO witryna, która uzyskuje backend z różnych klas A, powinna uzyskać lepszy sok niż witryna, która pobiera wszystkie linki zwrotne z tego samego adresu IP lub tej samej klasy C.

1.3. Jak wypadliśmy po dużej deindeksacji Google w 2014 roku?

2014 nie był łatwym rokiem dla wielu głównych firm hostingowych SEO i był dla nas najlepszym rokiem! Podczas gdy tradycyjni dostawcy hostingu SEO tracili klientów, staliśmy się schronieniem dla ich klientów i dlatego:

W drugiej połowie 2014 roku Google rozpoczął wielkie polowanie na sieci PBN. Google znalazł i zdeindeksował większość PBN, a praca była dla Google zbyt łatwa.

Większość tradycyjnych dostawców hostingu SEO, którzy zapewniają jedynie hosting klasy c, ma swoje serwery alokowane w jednym centrum danych na wschodnim wybrzeżu USA (nie będziemy wymieniać centrum danych, ale jeśli pracujesz w tym biznesie dłużej niż kilka miesięcy, prawdopodobnie wiedzieć, o kim mówimy i Google też!). Tak więc dla Google praktyka była łatwa. Znajdował witrynę z pieniędzmi, a następnie sprawdzał jej linki zwrotne, a gdy większość z nich pochodziła z jednego DC, wszystkie domeny dostarczające linki zwrotne były deindeksowane.

Jak nasza sieć wykonała tę ważną aktualizację Google? Odpowiedź na to pytanie wymaga osobnego artykułu, ale pokrótce możemy spojrzeć na wyniki z 5 różnych perspektyw.

O. Żadna domena w naszym własnym PBN nie została zdeindeksowana przez Google.

B. Wskaźnik odwiedzin Googlebota w naszej sieci nigdy nie spadł i stale rośnie. Uważamy, że jeśli witryna zostanie zdeindeksowana, Google przestanie ją odwiedzać i nie zaobserwowaliśmy żadnego spadku liczby odwiedzin wszystkich domen hostowanych w usłudze Smart SEO Hosting .

C. Nasza baza klientów znacznie się powiększyła po aktualizacji Google. Większość naszych obecnych klientów zaktualizowała swoje pakiety, a wielu nowych klientów przeniosło swoją domenę do nas i przez pewien czas wszystkie nasze zaawansowane plany zostały wyprzedane.

D. Przez 3 miesiące w 2015 roku byliśmy pod ciągłym atakiem DDoS i gdyby nie nasz najnowocześniejszy projekt bezpieczeństwa sieci, nie przetrwalibyśmy tego poziomu ataku. Wszystko, co możemy powiedzieć, to to, że nasza konkurencja zamiast inwestować w swój model biznesowy, zdecydowała się zaatakować nas nieetycznie poprzez DDoSing na nasze serwery i poniosła sromotną porażkę. Nie wiedzieli jednak, że wszystkie nasze serwery znajdują się na adresach IP chronionych przez DDoS.

2. O co chodzi w nowym dodatku?

Pozyskanie wielu nowych klientów w drugiej połowie 2015 roku zmusiło nas do rozbudowy naszej sieci. Po pierwsze mieliśmy teraz więcej pieniędzy do zainwestowania w naszą sieć, a po drugie większość naszych większych planów została wyprzedana i każdego dnia pozyskiwaliśmy nowych klientów.

Chcieliśmy również upewnić się, że nasza sieć obejmuje jak najwięcej centrów danych (obecnie mamy w naszej ofercie ponad 130 DC!), a także chcieliśmy, aby nasi bardzo wartościowi klienci mieli dostęp do największego możliwego zakresu IP klasy A.

W rezultacie rozpoczęliśmy rozmowy i współpracę z ponad 30 nowymi dostawcami z całego świata, Azji, Ameryki Południowej, USA i Kanady, Afryki i Europy, a na koniec Australii.

Wynajęliśmy więcej serwerów i adresów IP w DC Google w ich DC w USA i Europie, a także rozszerzyliśmy naszą sieć o imponujące adresy IP klasy 58 A.

3. Co to oznacza pod względem liczb?

Jeśli chodzi o liczby, możemy teraz natychmiast zaoferować 50 IP klasy A z całego świata (30 IP klasy A z samych USA!)

Możesz także natychmiast kupić lub uaktualnić do tych wartości:

  • Ponad 30 różnych adresów IP klasy C z centrów danych Google.
  • 20+ Inna klasa C z Australii i 30+ Inna klasa C z Wielkiej Brytanii
  • Ponad 50 różnych adresów IP klasy A na całym świecie
  • 30+ różnych klas A w USA
  • 120+ różnych IP klasy B
  • 300 różnych adresów IP klasy C.

Wszystkie powyższe oferty (o ile nie zostały wyprzedane) są natychmiast dostępne dla wszystkich naszych klientów

4. Dlaczego powinienem dbać o nowy dodatek?

Powinieneś zainteresować się tym nowym rozszerzeniem z 3 powodów:

O. Jeśli zależy Ci na swojej sieci i nie chcesz być deindeksowany, powinieneś hostować je na więcej niż 1 DC, a im więcej centrów danych, tym lepiej. Porównanie naszej usługi z ponad 130 DC z innymi dostawcami, którzy mają tylko 1 DC, nie jest już uczciwym porównaniem!

B. Jeśli chcesz mieć udany biznes, musisz pozostać z dostawcą, który się rozwija, a nie kurczy!

C. Ostatnim razem, gdy mieliśmy dużą aktualizację, większość naszych rzadkich adresów IP została szybko wyprzedana. Jeśli potrzebujesz więcej adresów IP, być może będziesz musiał rozważyć działanie wcześniej niż później.

Mamy nadzieję, że ten wpis na blogu wyjaśnił, dlaczego nowy dodatek to wielka sprawa i dlaczego byliśmy tak podekscytowani, że możemy podzielić się z wami wiadomościami.