Jak upewnić się, że zatrudnisz odpowiedniego Ghost Bloggera

Być może masz kilka ciekawych pomysłów na swojego bloga, ale nie masz czasu na ustalenie i pisanie, a nawet nadążanie za problemem zarządzania; czy to oznacza, że zamkniesz swojego bloga i zapomnisz o swoim pomyśle? Nie! W tym momencie pojawia się blogger-duch.

Bloger-widmo daje Ci szansę na zwiększenie świadomości marki, nawiązanie kontaktu z grupą docelową, rozwój i generowanie potencjalnych klientów, zwiększenie sprzedaży i ruchu na Twojej stronie. Bloger-widmo to osoba, która będzie pisać i publikować posty w Twoim imieniu, ale zachowuje Twoje nazwisko jako właściciela pomysłu i posta.

Istnieje kilka debat przeciwko wykorzystywaniu duchowych blogerów. Został określony jako nieprofesjonalny, nieautentyczny, zwodniczy i wszelkiego rodzaju. Nie przeczy to jednak, że jest to genialny pomysł na biznes dla właścicieli stron internetowych i blogerów. Dziś firmy zatrudniają tych duchowych blogerów, aby pomagali im pisać świetne treści i osiągać zyski.

Jestem tutaj, aby upewnić się, że wybierzesz odpowiedniego blogera-widmo dla swojej witryny lub bloga. Jak to jednak możliwe? Oto kilka wskazówek na początek:

Idź po złoto:

Codziennie spotykam ludzi, którzy chcą zatrudnić najtańszych pisarzy, jakich mogą znaleźć. Bardziej troszczą się o koszty niż o jakość. Kiedy jesteś tani i szukasz niezależnego blogera duchów, nie znajdziesz najlepszego w grze. Możesz skończyć z blogerem, który nie zna nawet standardowego języka angielskiego. Jeśli jednak zdecydujesz się na złoto, czyli dobrych blogerów-widmo z wyższymi stawkami, dostaniesz to, co najlepsze dla swojego bloga lub

Porozmawiaj i wyjaśnij przed rozpoczęciem pracy:

Pamiętaj, że twój bloger-widmo będzie publikował swoje intelektualne tematy pod twoim nazwiskiem. Upewnij się, że w pełni rozumie, że oznacza to dla Ciebie i Twojej marki. Ważne jest również, aby znał Twoją markę na tyle dobrze, aby mógł stworzyć coś, co pasuje.

Zapytaj o próbki:

Skąd inaczej będziesz wiedzieć, jak dobry jest pisarz, jeśli nie poprosisz o próbki? Zapytaj o stare prace. Sprawdź błędy. Sprawdź pod kątem plagiatu. Każdy dobry bloger powinien mieć coś do pokazania.

Zatrudnij kogoś, z kim możesz się łatwo komunikować:

W każdej relacji biznesowej kluczem jest komunikacja. Znajdź sobie blogera Ghost, który nie zniknąłby, gdy nadejdzie czas pracy. Zatrudnij kogoś, z kim możesz się skontaktować w każdej chwili w nagłych wypadkach. Ważne jest, abyś mógł zadzwonić lub wysłać e-mail do swoich duchów, a nie poczują się urażeni. W ten sposób praca z nimi staje się łatwa.