SmartSEOHosting.com jest marką dla SeoHosting.io

October 26, 2021
ogłoszenia blog

W ramach naszej strategii rebrandingu zmieniamy nazwę naszej głównej witryny z „SmartSEOHosting.com” na „SeoHosting.io”.

Aby uniknąć znaczącego spadku rankingu SEO, zmienimy markę SmartSeoHosting.com w różnych fazach. Spodziewamy się, że cały proces zakończy się w pierwszym kwartale 2022 r.

Dlaczego to robimy?

Poza oczywistymi korzyściami SERP, ten krok jest zgodny z tym, jak chcemy, aby nasza firma się zmieniła.

Jakie są nowe oferty?

  1. Po ponad dekadzie wiodących usług hostingowych SEO, przejdziemy w kierunku podejścia opartego na API. Chcemy, aby wszyscy nasi klienci mogli łatwo zarządzać naszymi usługami i integrować je ze swoimi produktami. Aby osiągnąć ten cel, otworzymy backend API dla naszych klientów.
  2. Ponadto zamierzamy upublicznić nasz najnowszy produkt laboratoryjny. Bez wchodzenia w szczegóły, ten nowy produkt umożliwia technicznie podłączenie adresów IP z różnych centrów danych do jednego serwera VPS.
  3. Później w 2022 r. można się spodziewać, że nowy zestaw interfejsów API będzie wysyłać zapytania do wszystkich wygasających domen na rynku. Powinieneś być w stanie używać nowego produktu do polowania na wygasające domeny i budowania swojego PBN.
  4. Na koniec udostępnimy kolejną grupę API oznaczonych białą etykietą, aby zautomatyzować większość diagnoz związanych z SEO. Korzystając z tych interfejsów API, będziesz mógł dostarczać swoim klientom profesjonalnie zorganizowany plik PDF dla każdej z ich domen oraz dla konkurentów tych domen.

Chcemy, aby SeoHosting.io był backendowym silnikiem Twojego biznesu SEO.

W ciągu ostatniej dekady chroniliśmy witryny naszych klientów przed karami Google i pomogliśmy prosperować wielu firmom SEO. Idąc dalej i jako SeoHosting.io, chcemy wyprzedzać konkurencję, tak jak robiliśmy to wcześniej, automatyzując większość zadań związanych z SEO.

Jak zawsze doceniamy Twój biznes.