Zaplanuj swoje tweety... we właściwy sposób

Nie masz dużo wolnego czasu? Szukasz rozwoju w mediach społecznościowych? Chcesz mimo wszystko być aktywny dla swoich obserwujących na Twitterze? Spróbuj zaplanować!

Aby konsekwentnie mieć aktywność na Twitterze, musisz co jakiś czas publikować nowe treści. Ale ponieważ możesz nie mieć zbyt wiele wolnego czasu na spędzanie całego dnia na Twitterze, możesz spróbować zaplanować swoje tweety. Jest to nie tylko świadome czasu, ale także strategiczne. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby usprawnić swoją aktywność na Twitterze.

  1. Wiecznie zielone tweety – Kiedy mówisz wiecznie zielone treści, oznacza to tweety, które przynajmniej przez jakiś czas pozostaną aktualne i modne. Zaplanuj wiecznie zielone tweety, takie jak porady, wskazówki, a nawet pomocne linki do Twojej witryny lub bloga dotyczące określonego tematu.
  2. Właściwe odstępy — aby wyglądać na aktywnego, zaplanowane tweety najlepiej publikować regularnie, zamiast jednego wybuchu. Ma to być regularnie widoczne w kanałach Twittera Twoich obserwujących, dzięki czemu będziesz bardziej niezapomniany.
  3. Odpowiedź i zaangażowanie — Zaangażowanie ma kluczowe znaczenie, zwłaszcza, że automatyczne konto na Twitterze czasami jest denerwujące, ponieważ wydaje się nienaturalne. Włącz powiadomienia e-mail lub mobilne o każdym zaangażowaniu w tweety, aby móc na nie odpowiedzieć na czas.
  4. Regularne interakcje — Jak wspomniano w punkcie 3, interakcja z obserwującymi jest kluczowa. To prawda, że jest to czasochłonne, ale zdecydowanie warto. Interakcje z obserwującymi sprawiają, że czują, że Twoja firma nadaje im znaczenie. Odpowiedz, prześlij dalej, a może też trochę wiadomości.
  5. Pozostań w teraźniejszości - Stare i nieistotne treści są nudne. Bądź na bieżąco z bieżącymi wydarzeniami i odpowiednio tweetuj. Niech będzie lekki i aktualny. Ludzie uwielbiają tweety o tym, co dzieje się z Tobą w tej chwili.

Czy twoje tweety są zaplanowane? Jak ty to robisz? Podziel się z nami własnymi wskazówkami!