LinkedIn uruchamia skupioną skrzynkę odbiorczą, aby wyświetlać bardziej odpowiednie wiadomości.

December 1, 2022

LinkedIn unowocześnia swoje funkcje przesyłania wiadomości, wprowadzając nową Skoncentrowaną skrzynkę odbiorczą, zaprojektowaną w celu ograniczenia spamu i wyświetlania bardziej trafnych wiadomości. Następnym razem, gdy zalogujesz się do LinkedIn i otworzysz swoją skrzynkę odbiorczą, zobaczysz powiadomienie z zaproszeniem do Wypróbuj skoncentrowaną skrzynkę odbiorczą. Kliknięcie przycisku pokazanego powyżej spowoduje automatyczne przefiltrowanie wiadomości na dwie karty: „Klucz”, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do identyfikowania ważnych wiadomości, oraz „Inne”, która filtruje pozostałe wiadomości. Biorąc pod uwagę element sztucznej inteligencji, może minąć trochę czasu, zanim LinkedIn pozna Twoje preferencje dotyczące skrzynki odbiorczej. Jeśli priorytetowa skrzynka odbiorcza nie jest dla Ciebie, możesz przenosić wiadomości między kartami lub powrócić do tradycyjnego sposobu przesyłania wiadomości. LinkedIn zmienia wzrost bezpośrednich wiadomości, który według firmy wzrósł o 20 procent w porównaniu z zeszłym rokiem. W wiadomości e-mail przedstawiciel LinkedIn powiedział: „Ta funkcja jest najnowszą z serii ulepszeń, które wprowadzamy, aby pomóc członkom w prowadzeniu bardziej produktywnych rozmów i łączeniu się z możliwościami za pośrednictwem wiadomości LinkedIn. Od zeszłego roku konwersacja z prawie 20% wzrostem , obserwujemy, że coraz więcej profesjonalistów na LinkedIn korzysta z komunikatorów, aby łączyć się i współpracować”.

LinkedIn ogłosił, że jego funkcja Focused Inbox jest teraz dostępna dla wszystkich użytkowników na całym świecie.

Funkcja Priorytetowa skrzynka odbiorcza ma na celu pomóc użytkownikom w lepszym zarządzaniu skrzynkami odbiorczymi poprzez sortowanie wiadomości e-mail na dwie karty — „Skupione” i „Inne”. Karta Priorytetowe zawiera wiadomości od kontaktów, które LinkedIn uważa za najważniejsze dla użytkownika, podczas gdy inne zakładki zawierają wszystkie inne wiadomości.

Użytkownicy mogą przełączać się między dwiema kartami w razie potrzeby lub wybrać, aby wszystkie nowe wiadomości były domyślnie umieszczane na karcie Priorytetowe. LinkedIn twierdzi, że Focused Inbox jest zasilany przez uczenie maszynowe i będzie z czasem ulepszany.

Uruchomienie Focused Inbox następuje po ograniczonym teście beta na początku tego roku. LinkedIn twierdzi, że funkcja otrzymała pozytywne opinie od użytkowników w okresie testów beta i jest dostępna dla wszystkich użytkowników od dzisiaj.

Pokaż aktualizacje Google & Zasady zawieszania konta Video 360
W ciągu roku Google wprowadziło kilka aktualizacji swoich zasad dotyczących odrzucania reklam, skupiając się głównie na przedstawieniu reklamodawcom szerszego kontekstu dotyczącego powodów odrzucenia...
Czytaj więcej
Twitter zawiera teraz sugerowane tweety w każdym kanale.
Twitter rozszerza funkcję sugerowanych tweetów dla wszystkich użytkowników, w tym dla tych, którzy nie widzieli tweeta w przeszłości. Zmiana oznacza, że algorytmicznie wybrane tweety z kont, których n...
Czytaj więcej