Nadchodzące zmiany w FeedBurner

April 14, 2021

W nadchodzących miesiącach Google wprowadzi pewne zmiany w swoim narzędziu do zarządzania RSS, FeedBurner. Od lipca platforma przejdzie na bardziej nowoczesną infrastrukturę, co oznacza, że niektóre funkcje zostaną wyłączone. Obejmuje to subskrypcje e-mail i niektóre funkcje zarządzania plikami danych.

Użytkownikom, którzy używają FeedBurner do zarządzania subskrybentami poczty e-mail, Google zaleca pobranie subskrybentów poczty e-mail, aby można było przejść na nowy usługa subskrypcji e-mail. Dane będą nadal dostępne do pobrania po lipcu. Inne funkcje, które będą nadal obsługiwane, to możliwość zmiany adresu URL kanału, źródła, tytułu i metadanych podcastu, podstawowa analiza żądań kanału oraz możliwość tworzenia tagów załączników dla plików MP3.

Z przyjemnością informujemy, że wprowadzamy pewne zmiany w FeedBurner. Te zmiany pozwolą nam utrzymać działanie FeedBurner, ale zdajemy sobie również sprawę, że mogą one oznaczać dodatkową pracę dla niektórych naszych użytkowników w poszukiwaniu alternatywnych rozwiązań. Więcej informacji o zmianach i dalszych krokach znajdziesz w Centrum pomocy FeedBurner.

Przedstawiamy serię filmów o zrównoważonym zarabianiu na witrynach
Nowa seria witryn poświęconych zrównoważonemu zarabianiu jest już dostępna w Centrum wyszukiwania i kanale Google AdSense w YouTube. Ta seria skupia się na najlepszych praktykach dla osób tworzących l...
Czytaj więcej
Zaktualizuj doświadczenie strony: czas, narzędzia i więcej szczegółów.
Google ogłosił, że „Aktualizacja funkcji strony” zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom na całym świecie pod koniec sierpnia 2021 r. Aktualizacja uwzględni takie czynniki, jak szybkość ładowania...
Czytaj więcej