Przedstawiamy raport skuteczności Google News.

January 12, 2021

Firma Google ogłosiła, że uruchomi raport wydajności Google News, aby pomóc wydawcom wiadomości lepiej zrozumieć zachowanie użytkowników w Google News. Raport będzie zawierał dane, takie jak wyświetlenia, kliknięcia i współczynnik klikalności (CTR), które pomogą wydawcom odpowiedzieć na następujące pytania:

  • Ile razy mój artykuł był pokazywany użytkownikom w Google News?
  • Które artykuły dobrze sprawdzają się w Google News?
  • Czym różni się zachowanie użytkowników w różnych krajach?

Raport pojawi się dla każdej witryny, która pojawia się w Google News. Te statystyki są oparte na raportach Search Console dotyczących wyszukiwarki Google, Discovery Uzupełnienie do bloga/2019/04/search-console-reporting-for-your-sites){rel="nofollow"} i kartę Wiadomości w wyszukiwarce. Dowiedz się więcej o treści wiadomości w Google News.

Nowe raporty skuteczności są teraz dostępne w Search Console. Ten raport zawiera szczegółowe informacje o skuteczności wyszukiwania w Twojej witrynie, w tym wyświetlenia, kliknięcia i średnią pozycję.

W przypadku dodatkowych pytań lub opinii na temat nowego raportu skuteczności odwiedź naszą Społeczność pomocy Centrum wyszukiwania.

Ulepszone dane pokrycia indeksu.
Na podstawie opinii społeczności webmasterów firma Google ogłosiła znaczne ulepszenia raportu Pokrycie indeksu w Search Console. Raport Pokrycie indeksu pokazuje stan indeksowania adresów URL odwiedzo...
Czytaj więcej
Raporty wykrywania w Search Console zawierają teraz dane Chrome.
Odkrywanie to popularny sposób informowania użytkowników o wszystkich ich ulubionych tematach, nawet jeśli nie szukają konkretnych treści. Wydawcy i właściciele witryn mają już dostęp do Raportu skute...
Czytaj więcej