Przedstawiamy serię filmów o zrównoważonym zarabianiu na witrynach

April 12, 2021

Nowa seria witryn poświęconych zrównoważonemu zarabianiu jest już dostępna w Centrum wyszukiwania i kanale Google AdSense w YouTube. Ta seria skupia się na najlepszych praktykach dla osób tworzących lub zarządzających treściami online i zarabiających na nich, potwierdzając, jak trudne może to być, oraz pomagając im w tworzeniu zasobów i obszarach zainteresowania... wszystko w jednym miejscu !

Chociaż możesz myśleć, że światy organiczne i monetyzowane są bardzo różne, prawda jest taka, że bez względu na to, kim jesteś, wszystko można przełożyć na tę mantrę – Skup się na użytkownikach: twórz świetne treści.

W całym serialu Aurora i jej dwie współprowadzące alter ego, Organica (mistrz wyszukiwania) i Monetized (guru publikowania) dzielą się zasadami, wytycznymi i sprawdzonymi metodami dotyczącymi wahań ruchu, [Treści generowane przez użytkowników](https ://www.youtube.com /watch?v=GKq9C0GlqfQ){rel="nofollow"},duplikat i [Chudy](https:// /www.youtube.com/watch?v=ZLTz3KRsy4k){rel="nofollow"}, między innymi.

Aby poradzić sobie w naprawdę trudnym roku, zespół Search Central musiał wykazać się kreatywnością w dzieleniu się najlepszymi praktykami, zachowując bezpieczeństwo. Zamieniając swój dom w plan filmowy, mogli kontynuować tworzenie treści, aby pomóc ludziom w pełni wykorzystać możliwości sieci.

Przyszłe odcinki serialu będą zawierać przydatne narzędzia, takie jak Search Console, [Centrum zasad dla wydawców](https:// support. google.com/adsense/answer/10008391){rel="nofollow"} i Site Kit — potężne, gdy są używane razem z Twoją obecnością online. Pamiętaj, aby zasubskrybować kanał Search Central, aby być pierwszym, który dowie się, kiedy wideo zostało opublikowane .

Rozszerzenie wsparcia dla społeczności pomocy Centrum obsługi telefonicznej Azji i Pacyfiku
Społeczność pomocy Centrum wyszukiwarki Google jest teraz dostępna w języku chińskim, koreańskim, wietnamskim i tajskim po uruchomieniu społeczności na innych rynkach, takich jak Polska, Turcja i Arab...
Czytaj więcej
Nadchodzące zmiany w FeedBurner
W nadchodzących miesiącach Google wprowadzi pewne zmiany w swoim narzędziu do zarządzania RSS, FeedBurner. Od lipca platforma przejdzie na bardziej nowoczesną infrastrukturę, co oznacza, że niektóre f...
Czytaj więcej