Raporty wykrywania w Search Console zawierają teraz dane Chrome.

February 2, 2021

Odkrywanie to popularny sposób informowania użytkowników o wszystkich ich ulubionych tematach, nawet jeśli nie szukają konkretnych treści. Wydawcy i właściciele witryn mają już dostęp do Raportu skuteczności Discover, aby zobaczyć ważne informacje o skuteczności ich witryny w aplikacji Google Discover Metrics na Androida lub iOS.

Innym sposobem, w jaki ludzie spotykają się z zawartością Discover, jest otwieranie nowej karty w Chrome na Androida lub iOS, a Discover też tam jest. Wcześniej ruch z usługi Discover z Chrome nie był uwzględniany w istniejących raportach skuteczności usługi Discover.

W Search Console udostępniamy teraz jedno miejsce, w którym można przeglądać wszystkie statystyki wyświetleń i kliknięć dotyczące odkrywania Twojej witryny, w tym te z Chrome.

![Raport skuteczności Google Search Console Discover](https://developers.google.com/static/search/blog/images/search-console-discover-performance-report.png Raport skuteczności Google Search Console Discover)

W ciągu najbliższych kilku miesięcy te dane będą stopniowo pojawiać się w raporcie skuteczności Search Console Discover Twojej witryny. Oznacza to, że poziomy ruchu zgłaszane przez Twoją witrynę mogą wzrosnąć w porównaniu z poprzednimi poziomami.

Zaczynając od niewielkiej części dzisiejszego ruchu i stopniowo, stopniowo, funkcja wykrywania ruchu z Chrome będzie korzystać z nowego origin Odsyłacz https://www.google.com/, więc pasuje do tego, co jest używane w Discover w aplikacji Google. Zastąpi to poprzednią stronę odsyłającą „www.googleapis.com/auth/chrome-content-suggestions”.

Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze dotyczące raportu, możesz odwiedzić nasze Centrum wyszukiwania Forum pomocy lub za pośrednictwem [naszego inne kanały] (/Szukaj/Pomoc). Zobacz także naszą stronę Google Discover i Twoja witryna, na której znajdziesz szczegółowe informacje na temat wyświetlania treści Discover oraz wskazówki do rozważenia .

Przedstawiamy raport skuteczności Google News.
Firma Google ogłosiła, że uruchomi raport wydajności Google News, aby pomóc wydawcom wiadomości lepiej zrozumieć zachowanie użytkowników w Google News. Raport będzie zawierał dane, takie jak wyświetle...
Czytaj więcej
Zespół Search Console ogłosił nową funkcję łączenia, która pomoże użytkownikom lepiej zrozumieć, w jaki sposób ich witryna jest połączona z innymi witrynami. jak w sieci?
Z przyjemnością informujemy o ulepszonej stronie powiązań w menu ustawień Search Console. Link to połączenie między usługą Search Console a inną jednostką lub usługą w innej usłudze Google, na przykła...
Czytaj więcej