Rozszerzenie wsparcia dla społeczności pomocy Centrum obsługi telefonicznej Azji i Pacyfiku

April 9, 2021

Społeczność pomocy Centrum wyszukiwarki Google jest teraz dostępna w języku chińskim, koreańskim, wietnamskim i tajskim po uruchomieniu społeczności na innych rynkach, takich jak Polska, Turcja i Arab.

Globalny zespół menedżerów społeczności stara się pomagać specjalistom ds. usług w tych społecznościach. W przypadku dzisiejszych Ekspertów Produktowych Centrum Wyszukiwarki ich poziom jest honorowany w nowo otwartej społeczności w regionie Azji i Pacyfiku.

Jeśli byłeś zaangażowany i chcesz ponownie zacząć dawać darowiznę. Możesz zacząć publikować posty na forach, a także skontaktować się ze znajomymi, którzy wnieśli swój wkład w przeszłości.

Co twórcy muszą wiedzieć o aktualizacjach recenzji produktów Google
Wyszukiwarka Google zawsze stara się przedstawiać najbardziej przydatne i pomocne informacje w procesie testowania, eksperymentowania i sprawdzania. Z tego wiemy, że ludzie lubią dzielić się dobrze zb...
Czytaj więcej
Przedstawiamy serię filmów o zrównoważonym zarabianiu na witrynach
Nowa seria witryn poświęconych zrównoważonemu zarabianiu jest już dostępna w Centrum wyszukiwania i kanale Google AdSense w YouTube. Ta seria skupia się na najlepszych praktykach dla osób tworzących l...
Czytaj więcej