Wraca poszukiwanie Unconference w środku.

June 9, 2021

Google organizuje kolejną wirtualną konferencję Search Central, która odbędzie się 21 czerwca 2021 r. o godzinie 15:00 czasu UTC. To wydarzenie jest idealne dla właścicieli witryn, specjalistów ds. SEO, programistów, sprzedawców cyfrowych, wydawców i zespołów usług Google do współpracy i omawiania sposobów tworzenia większej wartości dla społeczności.

Unconference to interaktywne wydarzenie zorientowane na konwersację. Rejestracja wydarzenia jest już otwarta. W ramach procesu rejestracji uczestnicy proszeni są o wybranie dwóch sesji, w których chcieliby wziąć udział.

Dzięki ograniczonej liczbie dostępnych lokalizacji uczestnicy mogą być wybierani na podstawie kontekstu i danych demograficznych, aby uzyskać dobrą mieszankę punktów widzenia na wydarzenie. Potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane do 16 czerwca.

Po potwierdzeniu rejestracji uczestnicy otrzymają zaproszenie do dołączenia do innych uczestników, gospodarzy i gospodarzy spotkania podczas telekonferencji Google Meet 20 czerwca.

Sesje nie będą nagrywane, jednak posty na blogu po wydarzeniu będą zawierać pewną ważną wiedzę.

Czy chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami w wyszukiwarce Google? W takim razie nie chcesz przegapić wirtualnej niekonferencji Search Central!

Podczas tego wydarzenia będziecie mieli okazję głosować na propozycje nowych funkcji i zmian oraz rzucić okiem na inne zabawne niespodzianki. Pamiętaj, aby zapisać swoją lokalizację przed 14 czerwca, aby uniknąć pominięcia.

Aktualizowanie filtrów wyrażeń regularnych w Search Console: krótkie wskazówki
Firma Google ogłosiła niedawno udoskonalenia filtrowania danych w swoich raportach wydajności Search Console. Ta nowa funkcja umożliwia użytkownikom filtrowanie danych raportu przy użyciu wyrażeń regu...
Czytaj więcej
Ulepsz swoje treści dzięki statystykom Search Console.
Firma Google ogłosiła nową funkcję o nazwie Search Console Insights, która ma pomóc twórcom treści lepiej zrozumieć, jak działają ich treści. Ta funkcja łączy dane z Search Console i Google Analytics,...
Czytaj więcej