YouTube uruchamia @username handle, aby zwiększyć ruch

October 11, 2022

YouTube ogłosił nowy sposób wyszukiwania i interakcji z twórcami treści przez użytkowników poprzez oznaczanie ich uchwytów. Uchwyty to unikalne identyfikatory, które pojawiają się w miejscach takich jak komentarze, opisy filmów i strony kanałów. Umożliwi to użytkownikom szybkie tagowanie innych.

„Wzmianki o sobie nawzajem w komentarzach, postach społecznościowych, opisach filmów itp. będą wkrótce prostsze i szybsze” – powiedział YouTube w ogłoszeniu. „Na przykład można wspomnieć o twórcy w komentarzu lub w tytule niedawnej współpracy .otaguj twórców, pomagając im zwiększyć świadomość i dotrzeć do nowych odbiorców”.

Uchwyty zostaną udostępnione w przyszłym miesiącu, a twórcy zostaną powiadomieni, gdy uchwyt będzie można wybrać. Jeśli kanał ma już spersonalizowany adres URL, domyślnie będzie to uchwyt, chociaż można to zmienić wkrótce po powiadomieniu.

YouTube ogłosił, że wprowadzi „uchwyty” – unikalne identyfikatory kanałów podobne do tych używanych w innych serwisach społecznościowych. Ta aktualizacja da twórcom treści więcej możliwości wyróżnienia swoich kanałów i wyróżnienia się.

Proces wyboru uchwytu będzie brał pod uwagę takie czynniki, jak obecność na YouTube, liczba subskrybentów i aktywność na kanale. Ci, którzy zbudowali silną obecność w YouTube, będą preferować ich uchwyty.

To ekscytująca aktualizacja dla twórców treści w YouTube, którzy mają teraz większą kontrolę nad prezentacją swoich kanałów. Aby uzyskać więcej informacji, możesz przeczytać pełne ogłoszenie tutaj: (https://www.searchenginejournal.com/youtube-to-introduce-unique-handles-for-channels/358572/)

Jedną z rzeczy, która wyróżnia TikTok, jest funkcja @nazwa użytkownika, która pozwala użytkownikom rozmawiać ze sobą za pośrednictwem postów i komentarzy. Teraz YouTube chce powielić tę funkcję na swojej platformie, dodając uchwyt @nazwa użytkownika do stron kanałów i krótkich filmów. W ten sposób YouTube daje użytkownikom więcej możliwości komunikowania się ze sobą i rozpoczynania dyskusji na temat tego, co oglądają.

Google zabija pulpit nawigacyjny trybu jazdy Asystenta
Google przestanie oferować pulpit nawigacyjny trybu jazdy Asystenta 21 listopada zgodnie z 9to5Google Ten pulpit nawigacyjny został po raz pierwszy ogłoszony na I/O 2019, aby zastąpić Android Auto, kt...
Czytaj więcej
Google Cloud zmienia nazwę Data Studio na Looker Studio
Firma Google ogłosiła, że zintegruje wszystkie swoje narzędzia biznesowe pod marką Looker. Posunięcie to spowoduje przeniesienie wszystkich istniejących programów analitycznych Google Cloud do pakietu...
Czytaj więcej